Recenze Auraton

Přidáno: 21. ledna 2016

• moc hezky design termostatu
  • prijemne ovladani
  • citelne a srozumitelne udaje na displeji i nastaveni
  • jednoduche parovani
  • realny dosah asi 4m
  • vyvod kabelu ze dvou stran, zneprijemnuje montaz
  • velmi nesnadna montaz na tezko pristupna mista

toto byl druhy pokus jak zkrotit zimni zahradu vytapenou podlahovkou napojenou na plynovy kotel. Potreboval jsem spojit s jednim termostatem 2 rele, 1 na kotel a 1 na obehove cerpadlo zim.zahr. Koupil jsem sadu s termostatem a zvlast druhe bezdratove rele. Zvlast zakoupene rele jsem ale nesparoval. Technik od lars sice velice ochotny, ale...30min volani na muj ucet ... a nakonec se ukazalo ze vyrobky spolu komunikovat nebudou protoze jeden byl vyroben v roce 2013 a druhy 2015 a presto ze maji stejnou krabici i oznaceni produktu, kompatibilni nejsou. Nabidnul mi zaslani novejsiho modelu coz jsem neuvazene vyuzil... cesta na postu, baleni...

Za nasledujici 4 hodiny jsem totiz zjistil ze cely auraton je dobry tak akorat do detskeho pokojicku jako RC hracka pro kluky..
Totalni nespolehlivost spojeni termostatu a kotle, neustale vypadky spojeni, vetsina neohlasenych (rele sviti zelene jako pripojene ale signal neprijme)...kdybych to nechal celou noc podlahovka by mi v tomhle pocasi bezpecne zamrzla... proste meganebezpecny smejd.
Termostat a rele prakticky potrebuje primou viditelnost s maximalne 1 prekazkou, napr 1 stena 45cm, cokoliv navic znamena konec spojeni.

Nakonec jsem skoncil u jablotronu, neni sice tak hezky ale slape jak svycarske hodinky.

Přidáno: 17. ledna 2016

• Malé rozměry, pohodová cena. + za design a podsvícení LCD
  • Občas nesepne i když signál na přijímač očividně dorazí. Nepomohl ani výmaz přijímače a znovunaučení vysílače. Tím je pro mě nespolehlivý.

Zklamání, čekal jsem větší spolehlivost - tzn. zapoj a funguj. , ale třeba mám jen smůlu na špatný kus.

Ověřený zákazník KAMODY.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. listopadu 2015

Zakoupeno v KAMODY.CZ

• snadná montáž, poměrně jednoduché ovládání, obsahuje z funkcí vše co potřebuji, cenově výhodná koupě
  • pro okamžité zvýšení nebo snížení teploty by bylo vhodné něco jako otočný regulátor - starší členové rodiny programování prostě nerozumí. Takhle nutno přeprogramovat a potom opět !!!
  • málo místa v ovladači pro zbytek připojovacího kabelu - při výměně za originální porouchaný termostat jsem musel sekat do zdi kapsu pro kabel

z cenové a nabídky na trhu cenově dostupný a poměrně snadno ovladatelný termostat

Ověřený zákazník Elny.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Elny.cz

Splňuje mé požadavky

Přidáno: 16. října 2015

Zakoupeno v OK-shop

• Cena výrobku je přijatelná, zatím funguje jak má, používam teprvé 14 dnů.
  • Zatím nic.

Spokojenost z výrobkem.

Přidáno: 8. února 2015

podobný už mám

Přidáno: 31. ledna 2015

• Návod k obsluze je dobrý na běžné programování dne, ale jakmile chcete naprogramovat manuální nastavení, nebo dovolenou musíte zahájit výzkumnou činnost.

Produkt jsem si nevybral.
Vybírejte podle zkušeností s produktem.

Přidáno: 9. ledna 2015

• Sběrač prachu
  • Složitý
  • Často nereaguje ani podle návodu

Někdo mi to namontoval do podniku na několika místech. Je to hrozné ovládání. Zcela jistě nedoporučuji.

AURATON S 14

AURATON S 14

Přidáno: 5. ledna 2015

Zakoupeno v OK-shop

• Za tuto cenu velice kvalitní zboží.

Produkt plní všechny funkce jak má.

Přidáno: 30. listopadu 2014

• Jednoduchá obsluha i pro průměrné inteligentního člověka.
  • Dávejte si pozor šablona pro vrtání hmoždinek nesedí.

Cena odpovídá kvalitě i zpracování.

Ověřený zákazník 2eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2014

(naposledy upraveno 26. srpna 2014)

Zakoupeno v 2eshop.cz

• výborné provedení
  • technicky na vysoké úrovni
  • splnuje mé požadavky pro řízení teploty v aut.provozu
  • snadné ovládaní

doporučuju všem !!

Přidáno: 15. února 2014

• Předchozí spokojenost s výrobkem

Předchozí naprostá spokojenost s výrobkem AURATON 2010

Ověřený zákazník ELIMA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2014

Zakoupeno v ELIMA.cz

• Vysoká přesnost měření teploty (+- 0.2 st.C)
  • Pěkný display
  • Denní teplota jde nastavit jen jedna hodnota pro celý den.
  • Možná by byla dobrá i zpětná vazba (předehřátí čidla pro dřívější vypnutí)

Celkem velmi dobrý výrobek, oceňuji i počítadlo hodin sepnutí

AURATON 3013

jednoduchý
dobrá citlivost
funguje jak má

Přidáno: 8. listopadu 2013

• více se vidím s rodiči, když mi vždycky volají, abych jim to přijel nastavit.
  • naprosto idiotské nastavování.
  • nekompatibilita se svým vlastním předchůdcem
  • baterie vydrží jednu sezónu (to by bylo vpořádku, kdyby se výrobce sám nechválil, že 5let...)
  • na výměnu bateríí máte nějakých 20 vteřin, jinak nastavujete znova. (vpohodě, ale jen když to člověk ví)

Produkt jsem si sám nevybral. Jeho nastavování je skutečně na palici, musíte vždy znovu hledat návod, nebo jej mít někde po ruce. Ten inženýr, co to takhle navrhnul je intelektuální sadista.

Ad nekompatibilita: auraton 2005 komunikuje na frekvenci 433MHz, auraton 2025 frekvence 868 Mhz. Takže když doslouží starý termostat, tak dosud fungující zásuvku vyhoďte, musíte si zaplatit novou.

Reakce značky Auraton

- zde uvedený AURATON 2025 je drátový termostat, princip spínání je totožný s předchozím typem (beznapěťový kontakt). Vy zřejmě popisujete bezdrátovou verzi AURATON 2025 RTH, ten skutečně nespolupracuje se starší verzí. Je to z důvodu přechodu na jiné frekvenční pásmo pro domácí automatiku (868 MHz). Pásmo 434 MHz se v dnešní době používá již velmi zřídka.
- Programování termostatu je obdobné s jeho předchůdcem 091 / 2005. Naopak rychlé upravení teploty je zjednodušeno nastavením pomocí šipek, což dříve nebylo možné. Pro uživatele předchozího modelu by tedy neměl být problém si program nastavit. Pokud ano, je k dispozici naše telefonní linka nebo email, kde pomáháme veškeré problémy vyřešit. Další možnou cestou je volba termostatu s jednodušším nastavením, např. AURATON 200 RTH.
- Výměnu baterií doporučuji metodou "kus za kus", nemělo by dojít k vypnutí termostatu. Pokud se tak přece jen stane, tak po vložení nových baterií je třeba znovu nastavit pouze hodiny a den. Programy zůstávají v termostatu uloženy trvale bez ohledu na baterie, což je další vylepšení proti předchůdci 2005.
V případě jakýchkoliv dotazů nás kdykoliv kontaktujte.
S přátelským pozdravem

Přidáno: 16. října 2013

Zakoupeno v TOPENÍ NEJLEVNĚJI

jednoduchý návod, rychlé nastavení

Přidáno: 15. října 2013

• dobre procviceni mozku pri jeho programovani
  • je bily a hodi se na vetsinu sten :D
  • nelze aktualne menit teplotu
  • nesmyslne slozite naprogramovat
  • pro starsi ci zaneprazdnene lidi nevhodne

Ma nastavitelne jen dve teploty "den" a "noc". Takze pokud je zrovna v mistnosti teplo a nechcete to stahnout na nocni rezim, tak mate smulu.
Nebo jestli pres den mrzne az prasti, a nastavena teplota nedostacuje, tak mate take smulu.
Vyrobcum proste fraze "Uzivatelska privetivost" zarizeni nic nerika.

Zobrazuji 121 - 140 ze 142 recenzí 1...4 5 6 [ 7 ] 8